צבע אינטומסנטי

צבע אינטומסנטי תופח להגנה מפני אש

חברת אלומות אש משווקת מגוון מוצרים מעכבי בעירה ומונעי שריפות הכוללים בין היתר סוגים שונים של צבע אינטומסנטי. מדובר בצבע ייחודי התופח לכדי פי עשרה עד שלושים מהעובי המקורי שלו בעת חשיפה לחום מ- 180 מעלות צלזיוס, וכך מספק בידוד תרמי מצוין המונע מעבר חמצן לאלמנט הצבוע והממוגן. בכך האלמנט הצבוע בצבע אינטומסנטי פחות דליק וזוכה להגנה מפני חום גבוה שמחליש את חוזקו המכאני. 

8-FF צבע אינטומסנטי חדשני

חברתנו משווקת את הצבע האינטומסנטי 8-FF שמיוצר על ידי החברה האמריקאית Fire Free, העומד בדרישות תקן אמריקאי וישראלי. מדובר בצבע תופח ייחודי וחדשני שמספק עד שעתיים של מיגון ומכיל רכיבים מבודדים קראמיים שמונעים מעבר חום לאחר ההתנפחות של הצבע. את הצבע מיישמים באמצעות גלילה, הברשה או ריסוס על גבי סוגים שונים של חומרים לרבות עץ, גבס, פלסטיק ופח וכן עבור קירות מגבס, קירות ותקרות מפנלים מבודדים, קרטונים, צמיגים ועוד. כמו כן הוא מתאים לצביעת מוצרים דליקים ומשדרג קיר גבס רגיל בעל עמידות של רבע שעה לקיר עם עמידות של שעתיים.

צבעים אינטומסנטיים למיגון פלדה נגד אש 

אנו מספקים גם צבעים אינטומסנטיים למיגון פלדה נגד אש, לשימוש פנים וחוץ, מתוצרת החברה האנגלית Shwerwin Williams. כך למשל, אנו משווקים צבע תופח למיגון פלדה מסוג FX-5090 המיועד לשימוש פנימי המעניק הגנה לקונסטרוקציות פלדה לשעתיים ואף עד שלוש שעות. מעל הצבע התופח ניתן להוסיף שכבת צבע דקורטיבית בכל גוון מבוקש. הוא עומד בדרישות תקן אמריקאי, אירופאי וישראלי, וניתן ליישמו בהתזה, גלילה והברשה מעל שכבת יסוד או שכבת פריימר.

מוצרים אינטומסנטיים נוספים

חברתנו משווקת עוד מגוון מוצרים אינטומסנטיים איכותיים ומתקדמים נוספים. כך למשל, החברה משווקת לוחיות פלסטלינה שטוחות תופחות, ייעודיות לקופסאות חשמל, העשויות מפלסטיק ומותקנות בקירות גבס. במקרה של קצר חשמלי הפלסטלינה מייצרת  מחסום המונע התפשטות שריפה במערכת החשמל למשך 120 דקות.

הזמנת צבע אינטומסנטי

להזמנת צבע אינטומסנטי ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אלומות אש טכנולוגיות מיגון בע"מ בטלפון 03-9343001 או במייל info@alumotesh.co.il.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button