פתחי גישה עמידי אש

צריכים פתחי גישה למערכות הבניין? זקוקים לציוד איכותי?

יצירת גישה למערכות חשמל, צנרת מים והולכת גז מתבצעת באמצעות מתקנים שונים כמו פתחי גישה עמידי אש המאפשרים לבצע תיקון או טיפולים באופן שוטף. פתח השירות מיוצר מחומרי גלם ייחודיים המספקים הגנה מפני אש של כשעתיים ואף יותר. בכדי שפתח הגישה יהיה מדויק למבנה שלכם, ניתן להזמין את פתח הגישה על פי מידות מדויקות. חברה מקצועית המתמחה בתחום מיגון נגד אש, יכולה לספק לכם את פתחי הגישה האיכותיים ביותר בתהליך מהיר ומדויק. אספקת גישה לאנשי מקצוע כמו חשמלאים, אינסטלטורים וטכנאי מערכות מיזוג תאפשר לכם לשמור על תפקוד המבנה שלכם בצורה יעילה ולטווח הארוך.

ייצור פתחי גישה לתעלות מיזוג

בתעלות המיזוג במבנה שלכם קיימת כמעט תמיד זרימת אוויר ולכן חשוב שתהיה תחזוקה שוטפת למערכות הללו. שימוש בפתחי גישה לתעלות מאפשר לכם או לאנשי התחזוקה בבניין לטפל בחלקים הקשורים למערכות המיזוג כמו הדמפרים או בתעלות שחרור עשן בהתאם לסוג התעשייה שלכם. את פתחי הגישה מייצרים מפח מגולוון והם בעלי דופן כפולה לשמירה יעילה מפני התפרצות האש לעבר התעלות. את פתח הגישה יתכננו עבורכם אנשי מקצוע מומחים בתחום בסנכרון עם צוות החברה שלכם או אנשי התחזוקה של הבניין.

מיגון יעיל כנגד שריפות בחשמל

דליקה בבניין המגיעה למערכת החשמל יכולה להגביר את השריפה להביא לסיכון חיים לאנשים השוהים בבניין. באמצעות פתחי גישה עמידי אש ניתן לאטום בצורה יעילה לוחות חשמל, מערכות חשמל נסתרות וחיווטים. זהו פתרון יעיל המשלב בין טכנולוגיה מתקדמת לתהליכי ייצור וביצוע הנדסי ברמה גבוהה במיוחד. פתחי הגישה הטובים ביותר נפתחים על ידי לחיצה או הוצאת הברגה פשוטה הסוגרת את הפתח באופן אטום. בעת ההזמנה של פתח הגישה ניתן לבחור את הדגם ואת צבע הלוח של המתקן.

הזמנת פתחי גישה עמידי אש

לקבלת פרטים נוספים על פתחי גישה עמידי אש, צרו קשר עם חברת אלומות אש טכנולוגיות מיגון ותוכלו לקבל את כל המידע על תכנון והתקנה של פתחי גישה איכותיים כנגד אש. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר והוא ישמח לתאם איתכם פגישה אצלכם במבנה ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button