עמידות אש של אלמנטי בניין

פתרונות לעמידות אש של אלמנטי בניין 

חברת אלומות אש מספקת פתרונות עבור עמידות אש של אלמנטי בניין עם יכולת לשמור על יציבות השלד ולשאת בעומסים. האלמנטים של הבניין כוללים בין היתר תקרות פלדה או בטון, קורות, קירות ועמודים, הנדרשים לפי התקן להציג עמידות בפני אש למשך שעה עד שלוש שעות.

עמידות זו מושגת באמצעות הענקת בידוד תרמי לאלמנט הבניין ובכך שמירה על יציבות האלמנט מפני חום האש. הפתרונות לעמידות של אלמנטי בניין בפני אש המוצעים על ידי החברה כוללים לוחות חסיני אש ייעודיים, צמנט מותז וצבע תופח מיוחד.

חומרים עמידים באש לאלמנטי בניין

לפניכם מספר דוגמאות מובחרות של חומרים נגד אש המתאימים לאלמנטי בניין:

  • פרומטקט- לוח חסין אש קשיח למיגון פלדה, מתאים למיגון נגד אש של קירות, תקרות, רצפות, קורות, קונסטרוקציות, מחיצות ודלתות אש. מדובר בלוח בלתי דליק מבית החברה האנגלית PROMAT, מבוסס על מטריצת קלציום סיליקט שמציג חוזק מכאני מרשים, עמידות בפני מים וחזות חלקה ואסטטית עם אפשרות לצביעתו בקלות. הלוחות זכו לקבל את הסיווג הגבוה ביותר לחומרי בניין שעומד על A-1 עבור תקן 755 החדש ו- 6.4.4 עבור תקן 755 הישן. הלוחות מעניקים מיגון בפני אש לפלדה של עד 3 שעות, בהתאם לסוגי פרופיל. 
  • צבעים תופחים – מגוון סוגים של צבעים תופחים מיוחדים המתאימים למיגון פלדה מתוצרת החברה האנגלית Shwerwin Williams, המיועדים למיגון חוץ ופנים של מבנה. כך למשל ניתן להזמין צבע תופח FX-5090 לשימוש פנים שמספק הגנה לקונסטרוקציות פלדה לשעתיים ועד שלוש שעות. הצבע עומד בדרישות תקן ישראלי, אירופאי ואמריקאי וניתן ליישמו בהברשה, גלילה והתזה.
  • TYPE 5  – חומר צמנטי ידידותי לסביבה מבית A/D Fire Protection, המכיל חלקיקי גבס וורמיקולייט מותפח, ייעודי להעניק הגנה בפני אש לקונסטרוקציות פלדה. החומר מיושם בהתזה ישירות על הפלדה באמצעות מכונת טיח, ללא צורך בשכבה מקדימה של צבע יסוד. הצמנט יוצר שכבה מבודדת מפני אש ומציג עמידות של עד ארבע שעות, והוא עומד בדרישות תקן ישראלי, אירופאי ואמריקאי.

פתרונות עמידות באש לאלמנטי בניין

לפתרונות עמידות באש לאלמנטי בניין, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אלומות אש טכנולוגיות מיגון בע"מ בטלפון 03-9343001 או במייל info@alumotesh.co.il.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button