מיגון פסיבי בתי חולים

למה חשוב למגן תשתיות מפני אש?

שריפה הנוצרת במבנה ציבורי או פרטי כמו בית חולים, יכולה להביא לפגיעה בתשתיות המבנה העשויים בחלקם מברזל ופלדה. הבנייה המודרנית של היום כוללת מלבד שימוש בחומר בטון גם שימוש בחומרי ברזל ופלדה, מה שדורש הכנה מתאימה של חומר הגלם למקרה של שריפה. שריפה במבנה יכולה להיות בעלת עוצמה אדירה עם הרס כל תשתית אפשרית בתוך המבנה. כאשר מדובר על הרס תשתית תמיכה של הבניין, הנזק יכול להיות בלתי הפיך. בכדי ליצור מיגון פסיבי בתי חולים ניתן להשתמש בחומרי גלם מותאמים לעץ, ברזל ופלדה במטרה למנוע התלקחות גדולה יותר של השריפה ופגיעה בתשתיות המבנה.

איך מונעים קריסת מבנה בשריפה?

נהוג לחשוב כי שריפה פוגעת בעיקר ברהיטים ובמוצרים העשויים מעץ או מגומי, אך למעשה שריפה יכולה לפגוע גם בתשתיות בסיסיות של מבנה ואף להביא לקריסתו במידה ואין מיגון מתאים כנגד אש. לא ניתן למנוע קריסה באופן מלא אך ניתן ליצור הגנה זמנית משריפה של מספר שעות, עד שיגיעו הצוותים של רשות כבאות האש וההצלה. אחד האלמנטים החשובים ביותר למיגון מפני אש וטמפרטורות גבוהות הוא עמודי הפלדה המשמשים לתמיכה של המבנה ובעיקר לתמיכה של תקרות מבנים. כאשר מדובר על מבנה של בית חולים עם מטופלים שחלקם לא יכולים להתפנות מהר מהמבנה, החשיבות של מיגון מפני שריפה וחום גבוה היא עצומה.

חומרי מיגון נגד אש בהתזה

על מנת שתוכלו ליצור מיגון פסיבי בתי חולים איכותי ואמין, חשוב שתכירו את האופציות הרלוונטיות למבנה שלכם. אחד מחומרי המיגון הנפוצים ביותר היום הוא חומר בידוד המיושם על ידי ריסוס על גבי אלמנטים מפלדה. הוא מספק הגנה איכותית לזמן של כ-4 שעות ויכול למנוע קריסה של המבנה. מכיוון שמדובר בשיטת התזה, היא מתאימה הם לעמודי פלדה המיועדים לתמיכה בתקרות והן לרצפת פלדה במבנים תעשייתיים או מבנים של מעבדות או מחסנים. יישום חומרי המיגון מתבצע לאחר תכנון מעמיק של צוות מקצועי הבוחן את המבנה שלכם בצורה יסודית ומספק לכם מספר אופציות לפתרונות מיגון אפקטיביים נגד אש.

מיגון פסיבי בתי חולים

להתקנה של חומרי מיגון פסיבי בתי חולים כנגד אש, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם חברת אלומות אש טכנולוגיות מיגון דרך מספר הטלפון המופיע בראש הדף.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button