מיגון עץ

מיגון עץ על ידי חומר מעכב בעירה

צריכים מיגון עץ עם חומר מעכב בעירה? חברת אלומות אש מספקת את הפתרונות המתקדמים ביותר למיגון עץ בעזרת חומרים מעכבי בעירה איכותיים ויעילים. מדובר בחומרים שמיוצרים על ידי ספקים עולמיים העומדים בדרישות תקן מחמירות ביותר של מכון התקנים הישראלי ושל תקנים בינלאומיים

חשיבות חומר מעכב בעירה לעץ

עץ הינו חומר גלם שימושי למגוון צרכים. יחד עם זאת מדובר גם בחומר דליק ולכן לא אחת יש לטפל בו או לצבוע אותו בחומר מעכב בעירה ייעודי, המקטין סיכוני שריפה והתפשטות האש. שימוש בחומרים אלו תורם באופן משמעותי למזעור סיכוני שרפות והתפשטותן ולא אחת הוא נדרש בחוק ובתקן, למשל עבור חומרי פנים למבנים, ריצוף ותקרות.

מבחר איכותי של חומרי מיגון לעץ

חומרי מיגון לעץ מעכבי בעירה המסופקים על ידי חברתנו כוללים בין היתר:

  • פיירברקס 2000- חומר נוזלי על בסיס מים, שקוף, ייעודי למיגון עצים ומוצרי עץ בפני בעירה, מסופק במארזים של חמישה, עשרה ועשרים ליטר. החומר מתאים רק לשימוש פנימי והוא עומד בדרישות תקן ת"י 755, עם דרגות התפשטות IV או V. את החומר מיישמים על גבי משטח העץ באמצעים שונים של ריסוס, גלילה, הברשה או טבילה. בנוסף החומר אינו נחשב כרעיל ועומד בדרישות תקן ת"י 562. כושר הכיסוי של החומר עומד על חמישה עד שישה מטר מרובע לליטר.
  • שינגל סיל- חומר שקוף, מעכב בעירה, ייעודי למיגון עצים, רעפים מעץ, דקים ומוצרי עץ נוספים, המוצע במארזים של חמישה, עשרה ועשרים ליטר. החומר עמיד למים וגשם ולכן הוא מתאים לשימוש חיצוני ופנימי. כמו כן החומר עומד בדרישות תקן ישראלי ת"י 755 ובדרישות תקן אמריקאי, והוא מציג רמת התפשטות של IV או V. כושר הכיסוי של החומר עומד על ארבעה עד שישה מטר מרובע לליטר.
  • VIS 120- לכה דקורטיבית מעכבת בעירה לעץ גושני ופורנירים,המתאימה למוצרי עץ שונים כמו ארונות, במות וקירות. הלכה מיושמת על ידי ערבוב של זרז ובסיס והיא מיושמת בשתיים עד שלוש שכבות, עם שיוף קל לפני מריחת שכבת לכה אחרונה. הלכה עומדת בדרישות תקן ישראלי ומציגה רמה גבוהה של עמידות מפני שחיקה.

הזמנת חומרי מיגון עץ

להזמנת חומרי מיגון עץ מעכבי בעירה, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם
אלומות אש טכנולוגיות מיגון בע"מ בטלפון 03-9343001 או במייל info@alumotesh.co.il.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button