מיגון מנדפים למטבח

מחזיקים מנדפים במטבח? זה הזמן להוסיף מיגון אש!

פריצת שריפה במטבחים תעשייתיים היא אחת הגורמים העיקריים לשריפות במבנים עסקיים ומסחריים. כאשר יש ריכוז של חום גבוה עם שומנים וחומרי גלם שונים הסיכוי לפריצת שריפה הוא גדול יותר. מלבד שימוש במערכות לגילוי עשן וכיבוי שריפות, ניתן לצמצם את נזקי השריפה באמצעות יישום של חומר מיגון מנדפים למטבח. המיגון הפסיבי מס,ספקים הגנה לחומרי הגלם מהם עשויים המנדפים לזמן של מספר שעות עד לכיבוי האש באופן מלא.

יישום חומר מיגון מנדפים וארובות

מערכות כיבוי אש במבנים מסחריים ותעשייתיים מוגבלים ברוב המקרים במיקום גילוי השריפה וטיפול בה. במקומות בהם לא ניתן להתקין מערכות לכיבוי אש כמו בארובות של מטבח תעשייתי, ניתן ליישם חומרי גלם למיגון מנדפים וארובות. חומרי הגלם מגיעים בצורה של צבע או לוחות נגד אש והם מספקים פתרון יעיל ומהיר להפחתה משמעותית של נזק השריפה. המטרה בסופו של דבר היא להתמודד עם שריפה בצורה מהירה ויעילה יותר מבלי שיפגעו באופן בלתי הפיך חלקים עיקריים במבנה.

מיגון מאש באמצעות מידור חללים

מידור חללים מתייחס לחלוקת חללים וחדרים בתוך המבנה שלכם ויצירת מדורים מופרדים אחד מהשני. המדורים הללו יהיו למעשה חלקים מוגנים עם לוחות או חסימות נגד אש במטרה להגן על השוהים במבנה בצורה האופטימלית במקרה של שריפה. ניתן ליישם את שיטת המיגון הזו יחד עם מיגון מנדפים למטבח וליצור סביבה בטוחה יותר עבור העובדים שלכם בכל שעות העבודה שלהם במטבח. פתרונות יעילים ותקניים למיגון פסיבי נגד שריפות במטבחים, תוכלו למצוא כאן באתר הכולל קטלוג של ציוד מתקדם וחומרי גלם מהטובים ביותר למיגון מפני שריפות.

יישום חומרים למיגון מנדפים למטבח

רוצים לדעת עוד על חומרי גלם למיגון מנדפים למטבח? מעוניינים לקבל הצעת מחיר ליישום חומרי צבע ולוחות נגד אש בעסק שלכם? זה הזמן לפנות לחברת אלומות אש טכנולוגיות מיגון המייבאת ומשווקת ציוד מקצועי ואמין לשיפור ההגנה של מבנה מפני שריפות העומד בכל התקנות המחמירות ביותר הנדרשות על פי מכון התקנים הישראלי והרשות לכבאות אש והצלה.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button