מיגון כבלי חשמל

אודות מיגון כבלי חשמל

חברת אלומות אש מספקת לקהל לקוחות מכל רחבי הארץ פתרונות מקצועיים ומתקדמים למיגון אש פסיבי. פתרונות אלו כוללים מיגון לכבלי חשמל שמוצע בשתי רמות – בסיסית וגבוהה. הרמה הבסיסית מבוצעת על ידי צביעה או ריסוס בידוד כבלי חשמל, באמצעות מסטיק יעודי. הרמה הגבוהה עוטפת כבלי חשמל ותקשורת בעזרת לוחות קשיחים מסוג פרומטקט או עם יריעות קרמיות ומעניקה להם הגנה ועמידות עם אפשרות להולכת מידע ו/או חשמל למשך שישים עד מאה עשרים דקות.

חומר מסטיק לרמה בסיסית של מיגון

עבור הרמה הבסיסית של מיגון כבלי החשמל אנו מספקים משחת מסטיק לבנה איטומסט FR. מדובר במשחה אלסטומרית על בסיס של פולימרים אקריליים, המיועדת לאיטום של מעברים נגד עשן ואש, עם עמידות של עד שלוש שעות, מתאימה לדרישות תקן ישראלי 931/2. את המשחה ניתן ליישם באמצעות הברשה או ריסוס וכן כשפכטל סמיך, על גבי כבלי החשמל וכן על גבי צמר סלעים.

לוחות פרומטקט – למיגון ברמה גבוהה

במבנים בהם כבלי הזנת חשמל העוברים בתוך תעלות מיוחדות הממוקמות בתוך הקירות, יש צורך להגן מפני אש לפחות לששים דקות. לשם כך נעשה שימוש לוחות קשיחים העשויים קלציום סיליטק, מסוג פרומטקט הלוחות פריקים ומאפשרים נגישות לתעלות, למשל לשם תחזוקה והוספת כבלים חדשים. 

יריעות קרמיות – למיגון ברמה גבוהה

למטרה זו חברתנו מספקת פתרונות למיגון כבלי חשמל ברמה גבוהה עם יריעות קרמיות תוצרת החברה האמריקאית Ceramics Thermal Morgan. היריעות עומדות בדרישות תקנים מחמירים של מעבדות UL לתקן ASTM E-2336 ושל ISO 6944, וכן של תקן ישראלי 1001/1/6. בתור שכאלו היריעות מקובלות על ידי רשויות כיבוי האש, יועצי בטיחות ועל ידי מכון התקנים הישראלי. 

מדובר ביריעות פיירמסטר קרמיות עם עטיפה אלומיניום משוריינת  המבודדות חום ועמידות בפני אש, ומגיעות בגלילים באורך של 7.5 מ'. לצד היריעות אנו מספקים כל הציוד הנלווה הדרוש, לרבות חומרי איטום למילוי המרווח שבין התעלות לקירות האש.

פתרונות מיגון כבלי חשמל

לפתרונות מיגון כבלי חשמל ברמה בסיסית או גבוהה, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אלומות אש טכנולוגיות מיגון בע"מ בטלפון 03-9343001 או במייל info@alumotesh.co.il.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button