מיגון אש במשרדים

כמו שכולנו יודעים במקרים מסוימים עדיף להקדים תרופה למכה ולהיות מוכנים לקראת כל אסון שלא יבוא- וכשמדברים על להקדים תרופה למכה מדברים על מיגון. מיגון אש במשרדים ובכל מבנה אחר בו שוהים אנשים שעות רבות במהלך היום בא לסייע לכם להיות ערוכים לקראת התחוללות שריפה ולאפשר לכם לנקוט אמצעי זהירות במידה ותתחולל שריפה. באמצעות אמצעי מיגון מתאימים תוכלו לצמצם את הסיכויים שתתפרץ שריפה ולטפל בה ביעילות במידה ותתרחש.

על המערכות המובילות בתחום מיגון האש

כיום ישנן מגוון רחב של מערכות מיגון אש במשרדים שמאפשרות למנוע נזקי שריפה ולהשתלט על גובה הלהבות בטרם יגיעו למקום מכבי האש. החל משימוש בחומרים לעיכוב בעירה ועד התקנתם של מערכות התראה, איתור וכיבוי אש. בין המערכות המובילות ניתן למצוא מערכות כיבוי בערפל מים המתאימות להגנה על חדרי תקשורת גדולים. מערכות אלה משחררות בלחץ גבוהה מיליוני טיפות מים שחודרות אל לב הלהבות ומקררות אותן ובתהליך זה הופכות לגז שמסייע בעיכוב הבעירה. כמו כן, ישנן מערכות כיבוי במתזים המגיבים לטמפרטורות גבוהות ומשחררים מים בלחץ גבוה. לשחרור העשן אל מחוץ למבנה, ישנן מערכות לשחרור עשן אשר באמצעות פתחי אוורור ומנועים משחררים את העשן החוצה.

כיצד ניתן לשמור על בטיחות אש במשרדים והחשיבות שבכך

כמו שאנחנו רוצים להיות רגועים ובטוחים שבמקרה של שריפה בבית שלנו אנו נוכל לפחות להשתלט על שריפה ולצמצם נזקים כך גם חשוב שנהיה רגועים שאנחנו נמצאים במשרד אותו אנו פוקדים יום יום. על מנת לשמור על בטיחות אש במשרדים צריך לדאוג שהמבנה עצמו ממוגן מאש וכן לדאוג להימצאות מערכות כיבוי ומערכות כריזה ייעודיות שיאפשרו לנו להיות ערוכים במקרה של שריפה במקום.

מבחר מערכות מיגון אש מתקדמות להגנה יעילה מפני נזקי אש

אמצעי מיגון אש כמו חומרים מעכבי בעירה לקירות ולרצפות וכלה במערכות כיבוי וכריזה מתקדמות- כל אלה נדרשים למיגון אש במשרדים. באמצעות המיגון המתאים תוכלו להיות בשקט נפשי שבמקרה של שריפה תוכלו להשתלט על גובה הלהבות בטרם יגיעו לעזרתכם מכבי האש. אנו מספקים מגוון מערכות מיגון מתקדמות וחומרים מעכבי בעירה יעילים העומדים בכל דרישות תו התקן הישראלי. מציעים לכם לפנות אלינו בכל עת לקבלת הצעות מחיר משתלמות

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button