טיפול ברצפות נגד אש

אמצעים מתקדמים לטיפול ברצפות נגד אש

חברת אלומות אש מציעה ללקוחותיה אמצעים מתקדמים לטיפול ברצפות העשויות מעץ, לרבות פרקטים, דקים וגלריות מעץ. מדובר בחומרים מעכבי בעירה יעילים ותקניים המקטינים את רמת הדליקות של העץ הטבעי ממנו עשוי הריצוף, וכך מעכבים בעירה ומסייעים במניעת התפשטות השריפה.

פיירברקס 2000 – מעכב בעירה לרצפות עץ

טיפול ברצפות נגד אש מוצע על ידנו עם מעכב בערה נוזלי מסוג פיירברקס 2000, חומר מעכב בעירה ייעודי לעץ ומוצרי עץ כדוגמת דיקטים, מתאים לשימוש פנימי עבור רצפות וכן עבור קירות, תקרות עץ, פרגולות, במות יסודות עץ וכדומה. מדובר בחומר מעכב בעירה נוזלי ושקוף על בסיס של מים, ידידותי לסביבה ולאדם, הקיים בשוק כבר מעל לשני עשורים, עומד בדרישות תקן 755 וכן בתקן 562 שמעיד על היותו בלתי רעיל. את החומר יש ליישם על משטחי עץ נקיים מאבק ולכלוך באמצעות פעולות של טבילה, ריסוס, גלילה או הברשה. בין השכבות מומלץ להמתין כארבע שעות ועבור שכבה עליונה של יש לחכות לייבוש מלא של שכבות תחתונות בהתאם לתנאי מזג האוויר, ולכל הפחות עשרים וארבע שעות. בנוסף יש למנוע מגע של החומר עם חומרי מתכת ובטון וכן להימנע ממגע ישיר עם עיניים ועור חשוף.

שינגל סיל- מעכב בעירה לרצפות

חומר מעכב בעירה נוסף לרצפות מעץ שחברתנו משווקת הינו שינגל סיל, שמיוצר על ידי החברה האמריקאית Seal Flame, העומד בדרישות תקן ישראלי 755 ותקן אמריקאי ASTM, עם דרגת התפשטות IV או V וכושר כיסוי של ארבעה עד שישה ליטר למ"ר. מדובר בחומר שקוף על בסיס מים ייעודי לעץ שמתאים ליישום על גבי סוגים שונים של ריצופי עץ, וכן עבור מוצרים נוספים מעץ כמו רעפי עץ, במבוק ועוד. החומר מתאים לשימוש פנימי וחיצוני בהיותו עמיד בפני גשם ותנאי חוץ. הוא מסופק במיכלים של חמישה ועשרים ליטר ומיושם בהתזה או בגלילה ובהברשה, על גבי עץ יבש בלבד. 

טיפול ברצפות נגד אש

לטיפול ברצפות נגד אש, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם אלומות אש טכנולוגיות מיגון בע"מ בטלפון 03-9343001 או במייל info@alumotesh.co.il.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button