חומר מעכב בעירה במזרונים

חומר מעכב בעירה במזרונים – צמר סלעים דחוס

חברת אלומות אש מספקת מגוון פתרונות מיגון פסיביים נגד אש לחומרים שונים. בין היתר החברה מציעה מערכת איטום פתחים בקירות ותקרות אש העשויה מצמר סלעים דחוס. זאת באמצעות טיפול במזרון צמר הסלעים על ידי ציפויו בשני צידיו בחומר אבלטיבי חסין אש. מערכת זו מעניקה מענה שלם עבור איטום של פתחים בתקרות וקירות, המגנה עליהם מפני אש, עשן וגז רעיל למשך זמן שמוגדר על ידי המתכנן

מערכת איטום גמישה לתפר בקירות מסך 205-AS

חומר האיטום 205-AS מתוצרת החברה האמריקאית STI, הינו חומר אלסטומרי לבן על בסיס לטקס, מעכב בעירה, גמיש במיוחד ועמיד למים אחרי ייבושו. החומר מתאים לטיפול במזרן צמר סלעים על ידי ציפויו משני צידיו בשיטת ה- AIRLESS, עם כיסוי של אחד מ"מ של צמר סלעים. כמו כן, בקירות מסך יש ליישם את מזרון צמר הסלעים בגובה של עשרה ס"מ באופן שהסיבים יהיו מקבילים לקיר. בנוסף יש למרוח את החומר האלסטומרי AS-205  בצידו העליון של צמר הסלעים. מעבר לכך מתאים החומר לאיטום נגד אש של חריצים, פסי תפר ותפרי התפשטות בגבס וכל סוג בטון, וניתן ליישמו בהברשה או ריסוס. חומר זה מספק מיגון מפני אש עד לשעתיים והוא עומד בדרישות התקן הישראלי 931/2 ובתקינה האמריקאית ASTM, FM ו- UL. את החומר אנו מספקים בדליים של עשרים וארבעה קילוגרם.

חומר איטום למזרן צמר סלעים  105-ES

חומר איטום נוסף של חברת STI שאנו משווקים, שמתאים לטיפול במזרן צמר סלעים דחוס, הינו 105-ES. מדובר בחומר איטום אלסטומרי גמיש במיוחד וסמיך, בגוון תכלת, המבוסס על פולימריים אקריליים ונחשב לידידותי לסביבה. החומר מתאים ליישום על גבי צמר סלעים עבור פתחים קטנים וגדולים והוא מעניק כיסוי של כס"מ צמר סלעים בעובי של כאחד ס"מ. כמו כן, הוא מיועד לאטימת חריצים ותפרים בגבס ובכל סוג של בטון. החומר מיושם בהזרקה עם אקדח סיליקון או במריחה עם שפכטל והוא עמיד נגד אש עד לשעתיים. בנוסף עומד החומר בדרישות תקן ישראלי ואמריקאי, ואנו מספקים אותו בדליים של חמישה או עשרים ושבעה קילו.

לטיפול במזרן צמר סלעים דחוס

לטיפול במזרן צמר סלעים דחוס נגד אש ולעוד מידע וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם אלומות אש טכנולוגיות מיגון בע"מ בטלפון 03-9343001 או במייל info@alumotesh.co.il.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button