וילון גלילה חסין אש

וילון חסין אש במחיר משתלם

וילון חסין אש איכותי ותקני כפי שמספקת חברת אלומות אש, מעניק פתרון מתקדם ופרקטי למניעת מעבר אש ועשן בין אזורים שונים במבנה. מדובר בוילונות מעוצבים מסוגים שונים, כדוגמת וילון גלילה חסין אש, התורמים להעלאת רמת גמישות של התכנון האדריכלי ועיצוב חללים של מבנים. בחברתנו מציעים וילון חסין אש במחיר משתלם במיוחד.

מבחר מתקדם של וילונות חסיני אש 

אנו משווקים ומספקים מבחר איכותי ומתקדם של דגמי וילון חסין אש במחיר משתלם, הוילון חוסך בעלויות ובזמן שנדרשים עבור פתרונות מיגון אחרים הקיימים בשוק. בין היתר החברה מספקת את סוגי הוילונות הבאים:

  • וילון אופקי- וילון אופקי מדגם HC-1, מספק מענה מתקדם ופרקטי שמונע מעבר עשן ואש בין חלקי וקומות מבנה. הוילון מורכב מהתקרה בפתחי חללים על גבי מסילה ייעודית והוא מופעל באמצעות מנועים ייעודיים. במקרים של שריפה הוילון יסגור באופן מלא את הפתח וימנע מעבר עשן ואש.
  • וילון מנתב עשן- וילון מדגם SC-1 ייעודי לניתוב ושינוע עשן בתוך מבנים. מדובר בוילון גלילה חסין אש היורד בעת שריפה לחצי גובה וכך יוצר לעשן מסלול יציאה החוצה. בנוסף קיימת אפשרות להתקנה קבועה של הוילון ללא מערכת גלילה. הוילון מחובר לרכזת חיישני גילוי עשן עצמאית שאינה תלויה במערכות אחרות אותה מחברים למערכת כיבוי וגילוי אש של הבניין. בנוסף, במידה וקיימת לבנין תוכנית CFD מומלץ לצרף אליה את הוילונות בעת הרצת החלופות והפתרונות השונים האפשריים לניתוב העשן אל מחוץ למבנה.
  • וילון אקורדיון- וילון גלילה חסין אש אנכי מדגם AC-1 המותקן בצורת U או בצורת L, נטול מסילות פינתיות. מדובר בדגם מעוצב ומבוקש של וילון שמספק סגירה של מעברים בפתחים פינתיים או בפתחים מרובעים מפני עשן ואש. לפי התקן שלו הוא יכול למנוע מעבר וחדירה של עשן ואש לפרק זמן של עד מאה עשרים דקות.  

הזמנת וילון חסין אש

להזמנת וילון חסין אש במחיר כדאי, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אלומות אש טכנולוגיות מיגון בע"מ בטלפון 03-9343001 או במייל info@alumotesh.co.il.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button