וילון אש לחניון רובוטי

מנהלים חניון רובוטי? מחפשים פתרונות למיגון אש?

כמו בכל חניון גם חניון רובוטי צריך להיות עמיד כנגד אש בצורה אופטימלית במטרה לשמור על חיי אדם ולמנוע פגיעה ביסודות המבנה במקרה של שריפה. החניונים הרובוטיים הפכו לחלק עיקרי בבניית חניונים בערים צפופות ובעיקר בפרויקטים של התחדשות עירונית בבניינים ישנים קיימים. על מנת שתוכלו לשמור על מיגון מאש לחניון הרובוטי במקרה של שריפה, יש לכם אפשרות להתקין וילון אש לחניון רובוטי הנחשב למחסום מפני אש ועשן היעיל ביותר הקיים היום. וילונות ומסכים חסיני אש יכולים למנוע מהאש להתפרץ למקומות נוספים בחניון ולעכב את התפשטות העשן לזמן מוגבל.

מניעת מלכודות אש בתוך חניונים

אחת הסכנות הגדולות ביותר בשריפה בתוך מבנה של חניון הוא יצירת מלכודות אש שלא ניתן לברוח מהן. וילונות ומסכי העשן יכולים למנוע את מלכודות האש הללו ולבצע הפרדה בין אזור מסוים בו האש יכולה להילכד לבין אזור בריחה עבור השוהים בחניון או ברכב בזמן שריפה. חשוב לציין כי שריפות יכולות להתפרץ בתוך שניות ולכן גם מערכות לכיבוי שריפות אינן יכולות לספק מענה באופן מלא במקרים של שריפה. שימוש באלמנטים נוספים למיגון נגד שריפה כמו וילונות ומסכים נגד עשן ואש, יכול לסייע במניעת פגיעה באנשים הגרים בבניין או נכנסים לחנייה שלו בזמן שמתחילה שריפה.

ממה עשוי וילון נגד אש?

ייצור של וילון אש לחניון רובוטי הוא ייחודי והוא מתבצע באמצעות בד המיוצר מסיבי זכוכית היכולים להתמודד עם טמפרטורות גבוהות. מלאכת התפירה של בד הוילון נעשית עם חוטים ייחודיים מחומרי מתכת היכולים לעמוד בטמפרטורות גבוהות במיוחד מבלי לפגוע בתפרי הבד. הוילון המיוחד מיועד להתמודד עם חום אש עוצמתי של עד 1000 צלזיוס והוא עובר בדיקות איכות קפדניות במיוחד על מנת לוודא שיוכל להתמודד עם טמפרטורות גבוהות בזמן אמת.

התקנת וילון אש לחניון רובוטי

לקבלת פרטים נוספים על שירותי התקנת וילון אש לחניון רובוטי, צרו קשר עם חברת אלומות אש טכנולוגיות מיגון המייבאת ומשווקת מגוון עצום של מוצרים וציוד למיגון אש לחניונים ומבנים ציבוריים ופרטיים. צוות החברה ישמח לסייע לכם בבחירת סוג וילון המיגון לחניון שלכם ויתאם עבורכם יום ושעה לביקור בחניון לתכנון הוילון וביצוע מדידות.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button