הכשרת מרחבים מוגנים

הכשרת מרחבים מוגנים על ידי איטום תשתיות 

הכשרת מרחבים מוגנים מורכבת מאוסף הפעולות שיש לבצע בכדי לקבל מרחב מוגן העומד בדרישות והנחיות פיקוד העורף.   כך למשל, יש צורך בצביעת חלקים בצבע שזוהר בחושך, איטום חדירות מערכות, שילוט ובדיקת ניפוח. בנוסף, הכשרת מרחבים מוגנים דורשת לאטום חדירת  מערכות אלקטרומכניות ותשתיות בפני אש וסכנות נוספות. חברת אלומות אש המשווקת בלעדית בארץ מערכות מתוצרת חברת MCT השבדית, מציעה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים עבור מיגון ואיטום של תשתיות בעת חדירתן למרחבים מוגנים כל אלה מאושרים על ידי פיקוד העורף.

חשיבות אטימות תשתיות של הממ"ד

בימינו כל מבנה חדש חייב בממ"ד תקני בכדי לקבל טופס 4. חלק מבדיקת תקינות ממ"ד שמבוססות על הנחיות פיקוד העורף בוחנות את אטימות חדירת התשתיות לתוכו, לרבות תשתיות חשמל, תקשורת וצנרת מים. בדיקות אטימות אלו נועדו להבטיח מניעת חדירת אש דרכן ובכך למנוע חדירת חומרי אב"כ ועמידות בפני נזקי מלחמה וטרור כמו הדף או פיצוץ.

מערכת האיטום הטובה בעולם 

מערכות איטום MCT לכבלי תקשורת, חשמל וצנרת עבור חדרי ממ"ד שחברתנו משווקת באופן בלעדי, נחשבות לטובות בעולם. הן גם המערכות הראשונות והנפוצות בארץ שעושים בהן שימוש כוחות הביטחון בישראל, צה"ל בכלל וחיל אוויר בפרט. על אף שעם השנים קמו לחברה מתחרים עדיין אין מי שיכול להשתוות לאיכות והאמינות של מערכות אלו .

מערכת מתקדמת מפולימר ייחודי

MCT הינה מערכת מודולארית מתקדמת לאיטום ממ"דים שאנו מציעים בשני דגמים, האחד  לפתחים עגולים מסוג RGP והשני לפתחים מלבניים מסוג RGB.

המערכת מורכבת מאטמים וסגרים ייחודיים המספקים אטימה מלאה לצינורות וכבלים העוברים דרך קירות החדר המוגן. היא עשויה מפולימר מיוחד המכונה בשם LYCRON הנחשב לחומר המתקדם והיעיל ביותר בעולם לאיטום. מדובר בחומר עמיד בפני כל מזיק שאינו ניתן לכרסום, אינו נשחק או נהרס עם הזמן, אינו מעלה עובש או פטריות, רטיבות לא משפיעה עליו וכמובן עמיד בפני אש ועשן וגם מפני הדף, פיצוץ, גזים וקרינה רדיו אקטיבית. כפועל יוצא מכך, מלבד מרחבים מוגנים מערכות אלו משמשות בעולם לאיטום מרחבים בתנאי קיצון מסוכנים למשל בקטבים, מתחת לפני הקרקע וכדומה. 

הזמנת מערכת הכשרה למרחב מוגן

להזמנת מערכת הכשרה למרחב מוגן, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם 

אלומות אש טכנולוגיות מיגון בע"מ בטלפון 03-9343001 או במייל info@alumotesh.co.il.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button