הגנת אש לשטיחים

על אף שהם מרכיב חיוני בעיצוב פנים, שטיחים עלולים להוות סכנת אש משמעותיות שיכולה להוביל לאסון. שטיחים עשויים לרוב מבדים או סיבים סינתטיים אשר יכולים להתלקח בקלות רבה, וכמו כן, הם מכסים שטח רב שמחבר בין חללים שונים במבנה. לדוגמה, בתי מלון רבים מתקינים שטיחים במסדרונות בין החדרים, ובהינתן ופורצת אש באחד מהם, השטיח עשוי לעזור לאש להתפשט ברחבי המתחם. מעבר לכך, כאשר השטיח פרוס בכל החדר, קשה מאוד לבצע הפרדה בינו לבין מקורות אש פוטנציאליים כמו קמין, מכשירי חימום וכל רכיב חשמלי שעשוי לגרום לקצר. לכן, על מנת לדאוג להגנת אש לשטיחים, יש לפעול בשיטות של מניעת התפשטות של אש וכיבוי אקטיבי.

אמצעי הגנת אש לשטיחים

כדי להפחית את סיכוני השריפה הקשורים לשטיחים, ניתן לנקוט במספר אמצעי מניעה. גישה עיקרית אחת היא שימוש בחומרים עמידים באש או מעכבי בעירה בייצור שטיחים. חומרים מיוחדים אלו מפחיתים באופן משמעותי את דליקות השטיח, מעכבים את ההצתה ומאטים את התפשטות האש. יתרה מכך, טיפול בשטיחים בציפויים או תרסיסים מעכבי אש יכול להוסיף שכבת הגנה נוספת שתעניק עוד זמן בו ניתן יהיה לפעול על מנת לכבות את האש. תחזוקה שוטפת, לרבות שאיבת אבק לסילוק פסולת שהצטברה והבטחת התקנה נכונה הרחק ככל הניתן ממקורות חום, ממלאת גם היא תפקיד מכריע במניעת שריפות. כמו כן, במבנים מסוימים רצוי להתקין מערכות גילוי עשן וכיבוי שיכולות לעצור שריפות שטיח מתפשטות. אמצעים מתקדמים אלו ניתן למצוא אצל חברות המתמחות בפתרונות מיגון מתקדמים כמו אלומות אש.

פתרונות הגנה איכותיים

ישנם שלל פתרונות ואמצעים להשגת הגנת אש לשטיחים, ובנוסף ישנן חברות רבות שיכולות לספק אותם. אומנם, כאשר מדובר בחיי אדם, אסור להתפרש על איכות. בתחום זה קיימים תווי תקן מחמירים ביותר הקובעים את טיב המוצרים, וכן לדרך התקנתם חשיבות רבה לאפקטיביות שלהם. בחירה בחברה מקצועית כמו אלומות אש תבטיח לכם שימוש בכלים ובחומרים החדישים ביותר שעברו עשרות ניסויים על מנת להגיע לרמה הכי גבוהה שיש. אמצעי הגנת אש לשטיחים של אלומות אש יסייעו לשמור על סביבה בטיחותית ויוכלו להציל את חייהם של רביים ולחסוך הון רב בנזקים. לקבלת הצעת מחיר משלמת השאירו פרטיכם כאן באתר.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button