הגנת אש לקיר גבס

קירות גבס נמצאים כיום בשימוש כמעט בכל מבנה, החל מבתים פרטיים ועד מפעליים תעשייתיים. הפופולריות שלהם נובעת הן מקלות השימוש והן לאור המחיר הנמוך אל מול קירות בטון או לבנים. יחד עם זאת, קירות הגבס עשויים להוות סכנה בטיחותית שכן הם דליקים ביותר. במקרה של שריפה, קירות גבס מתלקחים במהירות רבה ומאפשרים לאש להתפשט לחדרים ולחללים שהקיר הפריד ביניהם. במצב זה האש יכולה להתפשט בחופשיות ברחבי המבנה, אך אולי לא פחות חמור מכך, ללא הקירות התומכים המבנה נמצא גם בסכנה לקריסה וליצירת אסון חמור בהרבה. על אף סכנה זו, אין סיבה לוותר על שימוש בקירות הגבס היעילים שכן ישנם מספר פתרונות הגנת אש לקיר גבס אותם תוכלו למצוא אצל חברות כמו אלומות אש.

פתרונות הגנת אש לקיר גבס

כדי להפחית את סיכוני האש הקשורים לקירות גבס, ניתן להיעזר במספר אמצעי הגנה יעילים. מריחת ציפויים מעכבי בעירה ישירות על פני הטיח יכולה להפחית משמעותית את התלקחות החומר. ציפויים אלו מהווים מחסום מגן המעכב את תחילת הבעירה ומאט את התפשטות הלהבות. בנוסף, התקנת מחסומים וחומרים מבודדים העמידים בפני אש מאחורי הטיח, כגון צמר מינרלי, יכולה לעכב את התקדמות השריפה על ידי בידוד רצועת העץ הדליקה ממקורות הצתה פוטנציאליים. מעבר לכך, ישנם לוחות גבס מיוחדים המהווים תחליף לקירות הגבס הסטנדרטיים, והם משולבים חומרים נוגדי בעירה. לוחות חדישים אלו משמרים את היתרונות של קירות הגבס הרגילים ומוסיפים להם את יתרונות הקירות היצוקים. אמצעים אלו להגנת אש לקיר גבס נמצאים בשימוש ברחבי העולם ושומרים על סביבת עבודה בטיחותית לעובדים ולרכוש.

הגנת אש כוללת לבית ולמשרד

כאמור, קירות גבס נפוצים מאוד במשרדים ובתים פרטיים. מציאת פתרון יעיל להגנת קירות אלו מפני אש היא פעולה הכרחית שיכולה להציל חיים. יחד עם זאת, באלומות אש אנו ממליצים שלא להסתמך על אמצעי יחיד למניעת שריפות. למשל, שילובן של מערכות לכיבוי אש והימצאותם של מטפים זמינים יכול למנוע את התפרצות האש הראשונית עוד טרם פגיעה בתשתיות המבנה. כמו כן, וילונות וחלונות חסיני אש תוכננו במיוחד למצבים של התפשטות שריפה במבנים והוכחו במאות מצבים כיעילים במיוחד. למידע נוסף על דרכי הגנת אש לקיר גבס ולהתייעצות עם מומחה בתחום, צרו קשר עם אלומות אש עוד היום.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button