איטום פס תפר בקירות מסך

אם תסתכלו על מבנה שהוא מבפנים ומבחוץ תוכלו להבחין בחיבורים היוצרים מעין פס תפר במרווח שביניהם. מדובר במאפיין בולט בבנייה המודרנית כיום שניתן לראות כמעט בכל בניין ברחבי הארץ. תפר זה חשוף לנזקי אש במקרה של שריפה ולכן חשוב לדאוג לאיטום פס התפר בין הקירות שיימנע את התפשטות האש ומעבר שלה בין חללים שונים בתוך המבנה. מדובר באמצעי מיגון הכרחי שעל כל קבלן לכלול בתוכנית הבנייה שלו ולבצע את העבודות הנדרשות על מנת להחיל אותו בזמן בניית כל מבנה.

 

 

מוצרים:

מהו בעצם איטום פס תפר בקירות ומדוע נדרש

איטום פס תפר בקירות מסך נועד למעשה לאטום מעברי תפרים בין קיר לתקן או בין קיר אחד לקיר הסמוך לו על מנת למנוע מעבר אש ועשן ולהעניק עמידות בפני נזקי אש. על איטום פס תפר בקירות מסך להיות בעל תו תקן מתאים ובטוח לשימוש כך שיוכל להחזיק מעמד להעניק את האיטום הנדרש גם לאורך זמן, והדבר נכון גם לגבי איטום פס תפר בין קיר גבס לתקרה. באמצעות שימוש בחומרי איטום פס תפר בין קיר ניתן למנוע נזק כבד שעלול להתרחש במידה ולא מבוצע איטום מתאים.

כיצד מבוצע איטום פס תפר בין קיר גבס לתקרה

על מנת לאטום את פס התפר שנוצר בין הקירות לתקרה יש להשתמש בחומרי איטום ייעודיים המתאימים במיוחד למטרה זו או לחילופין להשתמש בלוח צמר סלעים המצופה בחומרים מעכבי בעירה. אמצעי זה מעניק הגנה יעילה ומונע מעבר של אש ועשן וכן מעניק עמידות לאש מרבית. כך שאם יש לכם צורך באיטום פס תפר בין קר גבס לתקרה אמצעי זה יכול להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

מבחר אמצעי איטום למעברי אש בפס תפר יעילים וחזקים

כל מבנה באשר הוא צריך להיות ממוגן בפני נזקי אש שיאפשרו לצמצם נזקים במקרה של שריפה ואף כדי למנוע אסונות כבדים. אנו בחברת אלומות אש מספקים בעבור לקוחותינו מבחר אמצעי מיגון לאיטום פס תפר בקירות מסך איכותיים וחזקים למניעת מעברי אש ועשן בין קירות וחללים. מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל עת ואנו נשמח לייעץ לכם לגבי סוג האיטום המתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלכם

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button