איטום מעברי אש בחיפה

בטיחות אש היא דאגה עליונה בכל מרחב בו נפרשות תשתיות, והיבט אחד מכריע בתחזוקתה הוא איטום מעברי אש. על פי הדרישות שנקבעו על ידי מכבי האש, יש לאטום את חדירותם של צינורות, כבלים או תעלות החודרות לקירות או התקרות על מנת לשפר את יכולת המבנה לעמוד בפני אש, לזמן מוגדר של עד שעתיים. מטרת תהליך איטום זה היא לביא את קירות המבנה או התקרה למצב שאש או עשן לא יוכלו לחדור דרכם, ולמנוע למעשה אסון גדול במקרה של שרפה במבנה.

איטום מעברי אש ועשן כולל מגוון מוצרים המיועדים ליצירת מחסומי אש בקירות, תקרות ומחיצות. מחסומים אלו ממלאים תפקיד מכריע בשמירה על שלמות המבנה בשעת חירום ושריפה. תהליך האיטום כולל שימוש במערכות שונות לאיטום חדירות כגון תעלות מיוחדות, כבלים וצינורות עמידים. חדירות אש ועשן בקירות או בתקרות במבנה עלולות לפגוע בעמידות האש הכוללת ולגרום במקרה של אי עמידה בתקן זה, לשריפה כוללת ופגישה בציוד יקר ערך או בחיי אדם, מה שמחייב איטום כראוי.

חומרי האיטום למעברי אש

חומרים נפוצים בשימוש בתהליך האיטום כוללים לוחות צמר סלעים בשילוב צבע מעכב בעירה. בנוסף, ניתן להשתמש בצווארונים מנופחים עבור צנרת פלסטיק או בטון ייחודי, בהתאם לדרישות הספציפיות המתוארות על ידי יועצי בטיחות, אדריכלים או רשויות הכיבוי. כדי להבטיח את יעילותם של מחסומים אלו, הם עוברים בדיקות קפדניות במכוני תקנים, תוך שהם מעמידים אותם לתנאים קיצוניים כמו טמפרטורות של 1200 מעלות לפרקים שנעים בין 60 ל-240 דקות.

איטום מעברי אש בחיפה והסביבה

איטום מעברי אש בחיפה והסביבה הוא נוהג חיוני לשמירה, שכן פגיעה בתשתיות בעיר יכולה להביא לאסון כבד. עלות איטום מעברי אש בחיפה יכולה להשתנות בהתאם לגורמים כמו גודל המבנה, סוג המבנה הצריך איטום והחומרים בהם נעשה שימוש. חיוני להתייחס להשקעה זו כאמצעי יזום לשמירה על נפשות ורכוש במקרה של שריפה.

השקעה באיטום תקין של מעבר אש יוצרת מחסום חזק המבודד את האש מבלי לאפשר דליפת עשן או נזק מבני. העלות במקרה זה היא מחיר קטן שיש לשלם בהשוואה לאובדן והנזק הפוטנציאליים שיכולים להיגרם כתוצאה במקרה של שריפה. בסופו של דבר, תיעדוף בטיחות אש באמצעות אמצעי איטום יעילים מבטיח סביבה בטוחה לתושבים, לציוד ולעובדים בחיפה. לפרטים ותיאום איטום מעברי אש בחיפה על ידי צוות המומחים שלנו, השאירו פרטים בטופס צור הקשר באתר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם בהקדם האפשרי.

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button