איטום אש בבניין משותף

בשנים האחרונות מיגון אש הפך לעניין הכרחי עבור כל בניין מגורים שכן במדינה חמה כמו ישראל, יש תמיד סיכון שתתפרץ שריפה בכל מקום ובכל זמן לכן חשוב תמיד לדאוג למיגון מתאים. איטום אש בבניין משותף יכול להתבצע במגוון דרכים תוך שימוש באמצעים שונים שמטרתם היא אחת- למגר את השריפה ולמנוע מזאת להתפשט ולהביא לפגיעות ברכוש ובנפש. במידה ואין איטום מתאים הרי שבמקרה של שריפה האש והעשן יעברו במהירות מקומה לקומה מה שיוביל לשריפה גדולה יותר שיהיה יותר קשה להשתלט עליה.

על איטום מעברי אש ומדוע נדרש

איטום ומיגון של מעברי אש הוא חלק בלתי נפרד מתוכנית העבודה על פיה פועלים בעת תכנון ובניית כל מבנה מגורים. מדובר באיטום מקיף ויסודי של צנרת האינסטלציה, החשמל הביוב והמים שדרכם האש יכולה לעבור ולזרוע הרס רב. עיכוב הלהבות יכול לקנות זמן יקר שיאפשר לפנות במהירות של האנשים המתגוררים בבניין וכן גם יאפשר למכבי האש להיכנס בצורה בטוחה ונוחה יותר אל המבנה. כל זאת יכול להתאפשר בעזרת שימוש בחומרים מבודדים שקוטעים את רצף השריפה כך שיהיה יותר פשוט להשתלט עליה ולהתגבר על גובה הלהבות.

האמצעים והדרכים לביצוע איטום אש בבנייני מגורים

על מנת לדאוג שהמבנה יהיה מוגן במקרה של שריפה יש לדאוג לביצוע עבודות איטום למערכות הפנימיות בתוך המבנה. למשל, איטון של פירים ומעברים בהם עוברי כבלי חשמל או צנרת וכן לדאוג למיגון מתאים לתקרות, לרצפות ולתקרה. זאת ע"י שימוש בחומרים מעכבים בעירה ואמצעי מיגון ייחודיים לתעלות, וצביעת האלמנטים השונים בצבע מעכב בעירה. באמצעות שיטות אלה ניתן לצמצם נזקים ולהתמודד בצורה יעילה יותר אל מול השריפה המשתוללת במקום.

מבחר אמצעים יעילים למיגון פסיבי לבניינים משותפים

אנו בחברת אלומות אש מספקים בעבור לקוחותינו מגוון רחב של אמצעים יעילים ומתקדמים לביצוע איטום אש בבניינים משותפים. כל החומרים עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר המבטיחים שימוש בטוח לאורך שנים. ניתן להנות משלל חומרים ואמצעים למיגון מעברים ופירים וכן צבעים וחומרים מעכבי בעירה ברמת איכות בלתי מתפשרת במחירים הוגנים במיוחד. כי שזה מגיע לאמצעי מיגון אש אין להתפשר. אנו מציעים לכם ליצור עמנו קשר בכל עת לביצוע הזמנות ולקבלת הצעות מחיר משתלמות

תוכן עניינים

טכנולוגיות מתקדמות למיגון מאש

יצירת קשר

  Call Now Button